a1
Akasya Çiçeği diğer bir adı ile salkım çiçeği baklagillerdendir. Bir  gölge ağacıdır. Salkım çiçekli ve küçük yapraklıdır. Çiçekleri güzel kokar. Çiçekleri doğal tedavi yöntemlerinde kullanılır.

İçerisinde  Asparagin, robinin, tanen, indican, agaciin, metil eteri, indul, benzaldehid, antranil asidi, amigdalin, globulin, fitosterin, stigmasterin bulunan Akasya çiçeğinin bilinen pek çok faydası vardır. Bunlardan sadece bir kaçı ishali durdurması, mikropları temizlemesi, sakinleştirici özelliğinin olması, karaciğerde üretilen safra üretimini artırması, mide de yaşanan ekşime yanma gibi rahatsızları azaltmasıdır.

Zayıflamak için Akasya tozunun kullanılma sebebi safra üretimin artırmasıdır. Safra, yağları yağ damlacıkları haline dönüştürür. Diğer gıdaların aksine yağlar direk suda eriyip kana karışmazlar. Bu yüzden yağın önce suda eriyebilecek duruma gelmesi gerekir. İşte yağı suda çözülebilecek duruma getiren sıvının adı safradır. Safra, karaciğerde üretilir, daha sonra safra kesesine geçer ve orada depolanır. Yeterli miktarda on iki parmak bağırsağına salınır, on iki parmak bağırsağında yağları parçalar ve su ile sindirilecek hale getirir.

a2

Vücudumuzda yeteri kadar yağ yakılmadığı zaman  o yağlar vücudumuzda depolanır. Yani şöyle söyleyelim. Kilo alırız.

Kilo almamak için sindirim sistemimizin düzenli çalışması gerekir. Akasya çiçeği gibi sindirime iyi gelen, sindirimi düzelten akasya tozundan faydalanabiliriz.

İkinci bir özellik ise Akasya tozunun içerisinde barındırdığı Glucomannan etkisine benzer lifler bulundurmasıdır. Lif yapısına sahip olan gıdaların sindirimi kolaydır ve mideyi uzun bir süre tok tutar. Kendinizi aç hissetmediğinizde diyet yapmanız daha da kolaylaşır. Gıdaların kolay sindirilmesi ise sindirim sistemini çok yormaz. Bu yüzden kullanım için idealdir.

a3

Doğanın bize verdiği hediyelerden olan Akasya tozu vücudumuz için oldukça faydalı olup kullanım için idealdir.

 


Akasya Tozu Türkiye
Akasya Tozu Satın Al

Akasya Tozu Satış ve Sipariş Sitesi - Tüm hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden hiçbir alıntı yapılamaz.
Google | Akasya Tozu | Akasya Tozu Nedir - RSS - Google Sitemap - İnstagram - Twitter - Facebook
Akasya Tozu Bu sitedeki açıklamalar sadece bilgilendirmek amacıyla verilmiştir. Ürün bilgileri ambalajlardaki açıklamalardan ve üreticilerin tanıtım broşürlerinden alınmıştır. Üreticilerin ürünleri hakkında verdiği bilgilerden ve yazım hatalarından kaynaklanan sorunlardan ve şikayetlerden akasyatozusatisi.com sorumlu değildir. Ürünlerin kullanımı ve sağlık sorunlarınız için öncelikle bir sağlık uzmanına, hekime, eczacıya danışınız. chocolate slim

Teslimat Şartları | Sık Sorulan Sorular | Gizlilik Ve Güvenlik

Whatsapp ta Paylaş Telefon Sipariş Hattı Orjinal Mi ?