Akasya Tozu > Akasya Tozu Avrupa Sipariş

Akasya Tozu Avrupa Sipariş

Akasya Tozu Avrupa Satış ve Sipariş Sitesi

Akasya Tozu Avrupa Kampanyası

1 Kutu Akasya Tozu 20 Günlük Kullanım 12 EURO
2 Kutu Akasya Tozu 40 Günlük Kullanım 24 EURO
3 Kutu Akasya Tozu 60 Günlük Kullanım 36 EURO
4 Kutu Akasya Tozu 80 Günlük Kullanım 47 EURO
5 Kutu Akasya Tozu 100 Günlük Kullanım 57 EURO

10 Adet Akasya Tozu 200 Günlük Kullanım (Özel Fiyat)

Akasya Tozu Avrupa satış fiyatlarında özel kampanya. 1 Kutu Akasya tozu 40 Euro’dan 30 Euro’ya düştü. Aksaya Tozu Avrupa’ya özel indirimler ve süper kampanyalar ile Almanya, Fransa, Belçika gibi bütün yurtdışı ülkelerinden sipariş verebilirsiniz. Akasya Tozu yurt dışı ülkelerinden satın almak için sitemizin sipariş formunu kullanabilirsiniz. Akasya tozu Avrupa kampanyası ile 2 adet akasya Tozu  75 Euro yerine 55 Euro indirimli fiyatıyla satın alabilirsiniz.

 

Yüzyılların değişmeyen mucizesi Akasya Tozu, doğanın adeta bir mucizesidir. Akasya ağacı kabuğunun liflerinden elde edilen askaya tozu mide de genleşerek mideyi uzun saatler boyu tok tutarken bu lifin özü midede ki yağları ayrıştırarak parçalıyor vücuttan atıyor.

toz-3
Akasya Tozu Nasıl Kullanılır ; Günde 2 kere bir ölçek akasya tozu ılık su veya yağsız süt ile karıştırılarak tüketilir, bu sayede vücutta uzun süre kalarak tok kalmamıza destekleyici olabilir.

Bize Bu Kelimeleri Kullanarak Ulaştınız ; akasya tozu, akasya tozu kür, akasya tozu nasıl kullanılır, akasya tozu içeriği, akasya tozu içindekiler, akasya tozu içerik, akasya tozu kullanımı, akasya tozu kullanan var mı, akasya tozu yorumlar, akasya tozu kullananların yorumları, akasya tozu kullanıcı yorumları, akasya tozu sipariş, akasya tozu nasıl sipariş verebilirim, akasya tozu nereden satın alabilirim, akasya tozu fiyatı, akasya tozu ne kadar, akasya tozu en uygun.

akasyatoz
Bize Avrupa’dan Nasıl Ödeme Yapabilirsiniz?

1. Western Union ile isme havale

2. Ziraat Bankası ile döviz hesabına havale

3. FinansBank döviz hesabına havale

5. Ptt ile isme havale

6. Kredi Kartı İle Online Ödeme (Yabancı banka kartlarında kimlik fotokopisi zorunluluğu vardır.)

7. Türk Bankalarına ait kredi kartı ile ödeme (Komisyon ücreti alınmaktadır.)

8. FinansBank kartlarınıza 3-6-9-12 taksit yapılır.

Mail Yolu İle Sipariş Verme

yurtdisisiparis@hotmail.com
Yukarıdaki maillerimiz üzerinden siparişlerinizi verebilirsiniz. İster mail atarak isterseniz msn iletişimine ekleyerek siparişlerinizi hızlı bir biçimde verebilirsiniz.

Sipariş Gönderim Şartları

1. Vermiş olduğunuz siparişin ödemesi hesabımıza geçtiği an
2. Western Union şifresini bildirdiğiniz an
3. Moneygram şifresini bildirdiğiniz an
4. Döviz hesabımıza paranızın yattığı an

Yukarıdaki belirtilen şartlar yerine getirildiği andan itibaren ürünleriniz aynı gün içerisinde kargoya verilmektedir.
Paketiniz kargoya verildiği an, vermiş olduğunuz cep telefonuna kargo numarası SMS olarak bildirilir.

mesaj
Paket Alım Kuralları

1. Gününde alınmayan, unutulan, keyfi iptal durumlarından firmamız sorumlu değildir.

2. Alınmayan ve kabul edilmeyen paketlerde PARA İADEMİZ YOKTUR.

Yapmış olduğumuz kampanyalar stoklarla sınırlıdır. En son yapılan kampanyalar bir önceki yapılan kampanyaları bağlamaz.

Gümrük bedeli alıcıya aittir. Gümrük sorunu yaşayan paketlerden firmamız sorumlu değildir.

Sipariş verdiğiniz andan itibaren tüm şartları kabul etmiş sayılacağınızdan dolayı aksi yönde yaşanak durumlardan dolayı firmamız kesinlikle sorumlu değildir.

Siparişlerinizi bekler hayırlı ve sağlıklı günler dileriz.

 

Bize bu kelimelerden ulaştınız:  akasya tozu dmt, akasya tozu eczanelerde var mi, Arnavutluk, Avusturya, akasya tozu zararları, akasya tozu nedir ne işe yarar, Azerbaycan,  Belçika,  akasya tozu ile zayıflayanlar, akasya tozu kadınlar kulübü, akasya tozu nedir, akasya tozu nerede satılır, Çek Cumhuriyeti,  Estonya,  akasya tozu zayıflatırmı, akasya tozu fiyatıakasyatoz, akasya tozu, akasya tozu kullanıcı yorumları, akasya tozu ayda kaç kilo verdirir, akasya tozu aktarda var mi, Fransa,  Hırvatistan,  akasya ağacı tozu, akasya tozu satın al, akasya tozu almancasi, akasya tozu almanca, akasya tozu ekşi, akasya tozu eczane, Lüksemburg, Macaristan, Makedonya, akasya tozu faydaları, Birleşik Krallık, İrlanda İspanya,akasya tozu fiyat, akasya kabuğu tozu faydaları, akasya tozu ne işe yarar, akasya tozu kullanımı, akasya tozu kullananlarin yorumlari, akasya kabuğu tozu, akasya tozu nasıl kullanılır, akasya ağacı kabuğu tozu, Polonya, Portekiz, Romanya, akasya protein tozu, , İsveç, İsviçre, İtalya, akasya sakızı tozu, akasya tozu şikayet, Sırbistan, Slovakya, Yunanistan, akasya tozu yorumları

You have reached us with these words:  acacia wood, acacia brinley, acacia swimwear, acacia gum, acacia network, acacia fiber, acacia confusa root bark, acacia honey, acacia lily, acacia fraternity, acacia, acacia tree, acacia apartments, acacia acuminata, acacia aneuraweight loss pills, weight loss calculator, weight loss surgery, weight loss programs, weight loss shakes, weight loss clinic, weight loss medication, weight loss motivation, weight loss diet, weight loss smoothies, weight loss, weight loss apps, weight loss affirmations, weight loss and diabetes, weight loss after 40, weight loss aids, weight loss after pregnancy, weight loss agents, weight loss after 50, weight loss ads, weight loss alli, a weight loss diet should quizlet, a weight loss pill, a weight loss drink, a weight loss chart, a weight loss program