Akasya Tozu Türkiye Kampanyası

1 Kutu Akasya Tozu 20 Günlük Kullanım 82 TL 58 TL (İndirimli)

2 Kutu Akasya Tozu 40 Günlük Kullanım 149 TL  109 TL (İndirimli)

3 Kutu Akasya Tozu 60 Günlük Kullanım 179 TL  149 TL+ Kargo Ücretsiz (İndirimli)

4 Kutu Akasya Tozu 80 Günlük Kullanım 239 TL 189 TL + Kargo Ücretsiz (İndirimli)

5 Kutu Akasya Tozu 100 Günlük Kullanım 299 TL 229 TL + Kargo Ücretsiz (İndirimli)

10 Kutu Akasya Tozu 200 Günlük Kullanım (Özel Fiyat)

Yüzyılların değişmeyen mucizesi Akasya Tozu, doğanın adeta bir mucizesidir. Akasya ağacı kabuğunun liflerinden elde edilen askaya tozu mide de genleşerek mideyi uzun saatler boyu tok tutarken bu lifin özü midede ki yağları ayrıştırarak parçalıyor vücuttan atıyor.

algae-2
Akasya Tozu Nasıl Kullanılır ; Günde 2 kere bir ölçek akasya tozu ılık su veya yağsız süt ile karıştırılarak tüketilir, bu sayede vücutta uzun süre kalarak tok kalmamıza destekleyici olabilir.

 

akasyatoz
Bize Bu Kelimeleri Kullanarak Ulaştınız ; akasya tozu, akasya tozu 20 günlük kür, akasya tozu nedir, akasya tozu ne işe yarar, akasya ağacı, akasya tozu kullanımı, akasya tozu nasıl kullanılır, akasya tozu içeriği, akasya tozu içindekiler, akasya tozu sipariş, akasya tozu nasıl sipariş verebilirim, akasya tozu nereden satın alabilirim, akasya tozu en uygun, akasya tozu fiyat, akasya tozu fiyatı, akasya tozu türkiye sipariş, akasya tozu türkiye kampanyası, akasya tozu türkiye.

 


Akasya Tozu Türkiye
Akasya Tozu Satın Al

Akasya Tozu Satış ve Sipariş Sitesi - Tüm hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden hiçbir alıntı yapılamaz.
Google | Akasya Tozu | Akasya Tozu Nedir - RSS - Google Sitemap - İnstagram - Twitter - Facebook
Akasya Tozu Bu sitedeki açıklamalar sadece bilgilendirmek amacıyla verilmiştir. Ürün bilgileri ambalajlardaki açıklamalardan ve üreticilerin tanıtım broşürlerinden alınmıştır. Üreticilerin ürünleri hakkında verdiği bilgilerden ve yazım hatalarından kaynaklanan sorunlardan ve şikayetlerden akasyatozusatisi.com sorumlu değildir. Ürünlerin kullanımı ve sağlık sorunlarınız için öncelikle bir sağlık uzmanına, hekime, eczacıya danışınız. chocolate slim

Teslimat Şartları | Sık Sorulan Sorular | Gizlilik Ve Güvenlik

Whatsapp ta Paylaş Telefon Sipariş Hattı Orjinal Mi ?